Kontakt oss

Brageteatret, Union Scene 4. etg. (kontor)
Grønland 60, 3045 Drammen
Tel: 322 33 940
post@brageteatret.no

For spørsmål om billettkjøp, ta kontakt med oss på
marked@brageteatret.no

Administrasjon

Nora Evensen

Teatersjef
906 80 420 nora@brageteatret.no

Helga Hyldmo Ranes

Direktør
926 13 002 helga@brageteatret.no

Elin Henninen Hovde

Administrasjonssekretær
456 67 226 elin@brageteatret.no

Marked og formidling

Cathrine Berg-Nielsen

Markedsleder
474 53 149 cathrine@brageteatret.no

Håkon Wintervold Melbye

Digital markedskoordinator
474 50 207 haakon@brageteatret.no

Emilie Marie Løddesøl

Formidler
454 80 062 emilie@brageteatret.no

Produksjon

Eskil K. Glitre

Produksjonsleder | turnekoordinator
406 01 120 eskil@brageteatret.no

Audun Krüger

Inspisient
988 45 302 audun@brageteatret.no

Tom A. Haug

Inspisient
900 93 500 tom@brageteatret.no

Teknisk

Terje Haakonsen

Produksjonsteknisk leder
915 59 686 terje.haakonsen@brageteatret.no

Runar Magnussen

Lyd- og turnétekniker
322 33 940 runar@brageteatret.no

Sezer Erdogan

Multitekniker
988 35 778 sezer@brageteatret.no

Erik Lundstad

Lystekniker | systemtekniker
958 31 703 erik@brageteatret.no

Nyhetsbrev

Få informasjon om forestillinger, nyheter og andre spennende ting som skjer på Brageteatret.